محل تبلیغات شما

اتاق ایزوله را برای بستری کردن نوه های سردار خالی کردیم. ایشان با ناراحتی گفتند یک نوزاد را از اتاق ایزوله بیرون آوردید به خاطر نوه های من؟ ما هم در نوبت می مانیم مثل بقیه بیماران!» خاطرات دکترمحمد ترکمن»، پزشک اطفال از همنشینی با سردار شنیدنی‌است.

شرط حاج قاسم برای عکس یادگاری

دو سال قبل سردار سلیمانی صاحب نوه های دوقلو شدند. نوزادان در بیمارستانی که من یکی از پزشکان اطفالش بودم، زودتر از موعد به دنیا آمدند. نارس بودند و وزن بسیار کمی داشتند. باید مدتی بستری می شدند. این افتخار نصیب من شد که پزشک نوزادان شوم.این چند روز کافی بود برای گذراندن یک  ترم فشرده اخلاق در کلاس درس سردار حاج قاسم سلیمانی. راستش تا آن زمان فقط از رشادت سردار و دلاوری های او در جنگ با داعش شنیده بودم، نامش برایم تداعی کننده حس خوب امنیت بود اما دومین چهره نظامی ایران  با انسان دوستی و معرفت و تواضعش چهره ای ماندگار را در ذهن من و پرستاران بیمارستان تصویر کرد؛ نمادی از یک انسان واقعی.» خاطرات دکترمحمد ترکمن» از سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی شنیدنی است. 

چرا سردار سلیمانی وصیت کرد در کنار شهید یوسف الهی به خاک سپرده شود؟

شرط حاج قاسم برای عکس یادگاری

سخنرانی کوبنده دختر شهید حاج قاسم سلیمانی در تشییع پدرش در تهران

سردار ,های ,قاسم ,سلیمانی ,حاج ,نوه ,حاج قاسم ,نوه های ,خاطرات دکترمحمد ,قاسم سلیمانی ,» خاطرات

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

امنیت و نشاط و شادی | پرسش مهر بیستم دزدگیر سیماران